vitaminlife nur yerlitaş, vitaminlife kadınlar külubü

 

 

 

 

 

 

Vitamin Life Tablet Sitemizde 
Alışveriş seçenekleri de günümüzde şekil değiştirmiş, hız kazanmıştır. Mağaza mağaza dolaşıp yorulmadan, farklı fiyat yelpazesinde kararsız kalmadan oturduğunuz yerden tek tıkla yapabileceğiniz alışveriş daha keyifli hale dönüşmüştür. Ürün incelemesini internet sitemizden yapabilir verdiğiniz karar eşliğinde bilgilerinizi girerek siparişinizi ulaştırabilirsiniz. %100 orijinal ürün tedarik edebilmenin güvenilirliğini de beraberinde yaşarsınız. Sitemiz resmi satış imkânı sunarak sizleri zararlı içeriklerden de korumaktadır. Adını çokça duyduğunuz ve hem bayan hem de bayların rağbet ettiği Vitamin Life tablet olarak kendi kutusunda elinize gelmektedir. Gelen kutu yine güvenliğiniz sebebiyle kapıda ödeme ile sizlerin olabilir.

 

 
Kullanımı Nasıl Olmalıdır?

 

 

 

 

 
Efervesan tablet olarak sunulan ürün bir ilaç değildir. Doktor reçetesiyle satılmadığı gibi eczanelerde bulmanız da her zaman mümkün değildir. Fazla talep gören ürün stokları hızla tükenmektedir. Satın almaya karar verdiğinizde sitemizdeki stok durumu elverdiğince istediğiniz miktarda alım yapabilirsiniz. Bir kutu ürün 15 günlük kullanım için uygundur. Kendi ihtiyaçlarınıza göre miktarınızı ve sipariş adedinizi belirleyebilirsiniz. Kullanım talimatları güvenlik etiketli kutu üzerinde yazmaktadır. Buna göre gün içinde yalnızca iki adet kullanımı uygundur. İlk adeti sabah kahvaltıdan önce alabilirsiniz. Bir bardak oda sıcaklığındaki suyun içine bir adet tableti atınız. Tablet suyun içinde iyice çözündükten sonra tüketebilirsiniz. İkinci kullanımı akşam öğününüzden önce gerçekleştirebilirsiniz. Yine bir bardak su içinde hazırlayacağınız bir adet tablet işinizi görecektir.

 

 

 
Gönderim ve Kargo Şirketleri

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Siparişinizi verdikten sonra sitemiz tarafından size bir sipariş numarası verilecektir. Bu numarayla siparişinizin tüm hareketlerini sorgulayabilirsiniz. Takip sistemi sayesinde belirsiz bir bekleyiş süresi yaşamazsınız. Aynı gün kargo şirketine verilen paketiniz sizlere ulaşmak üzere yola çıkar.

 

 

 

 
MNG Kargo ile kapıda nakit ve ya kredi kartınızla ödeme yapabilir
Aras Kargo ile kapıda nakit ve ya kredi kartınızla ödeme yapabilir
PTT Kargo ile kapıda nakit ve ya kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz.

 

 

 
Fiyat Seçenekleri

 

 

 

 

 

 
Tüm dünyada ismini hem internet sitelerinde hem de sosyal medyada duyduğunuz Vitamin Life efervesan tablet hem erkek hem de kadın tüketicilerimizin kullanımına uygun olarak tasarlanmıştır. Devrim yaratan bu buluş resmi satış yapan sitemizde şimdi cazip fiyatlarla listelenmektedir. Bugün vereceğiniz sipariş formuna göre 1 kutu 89 tl + 8 tl kargo ücreti, 2 kutu 178 tl + ücretsiz kargo,4 kutu 350 tl + ücretsiz kargo ve 8 kutu 699 tl + ücretsiz kargo olarak sunulmaktadır. Bu makul fiyat seçeneklerini ve ücretsiz kargo imkânını kaçırmayınız.

 

 

 

 
Müşteri Destek Hattı!

 

 

 

 

 
Sadece satış yapmak amacında olmayıp müşterilerimizin olumlu geri dönüşlerini de önemsediğimizi belirtmek isteriz. Çağımızın teknolojik yenilikleri tüm güzelliklerinin yanında olumsuzluklar da yaşatmasın diye her türlü sorunuza uzman ekibimizle destek veriyor, alışverişinizin sonuna kadar yanınızda olmayı hedefliyoruz.