Themra Epimedyumlu Macun nedir, Themra Epimedyumlu Macun almadan önce mutlaka okuyunuz?

 

 

 

 

Themra Epimedyumlu Macun Kullanırken Dikkat Edilenler

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Resmi satış sitemiz üzerinden zahmetsizce ulaşıp sipariş verebileceğiniz ürün tüm dünya üzerinde sıklıkla talep edilip kullanılan ürünler arasında bulunmaktadır. Popülerliği içeriğindeki bitki kullanımından ve uygulama kolaylığından gelmektedir. Günlük kullanım için uygundur ve gün içinde iki kez tüketilmesi tavsiye edilmektedir. Erkek kullanıcılarımız için uygun olan ürün kullanımında dikkat edilecek tek şey günlük kullanım dozunu aşmamaktır. Bunun haricinde dikkat edilmesi gereken çok önemli bir ayrıntısı bulunmamaktadır. Gereksiniminize göre ürün adetinizi belirleyebilir ve bu bilgiyi sipariş formunuza ekleyebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kargo Hareketleri Takip

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PTT Kargo, Aras Kargo ve ya MNG Kargo ile taşınan paketinizin tüm hareketlerini sitemiz üzerinden kolayca takip edebilirsiniz. Bu işlemi site üzerinden ya da müşteri temsilcilerimiz ile görüşerek de yapabilirsiniz. İsterseniz kargom nerede uygulamaları da bu konuda size yardımcı olacaktır. Takip ettiğiniz paketiniz en geç iki iş günü sonunda size teslim edilmektedir. Tercihinize göre paketinizi bir kargo şubesinden de teslim alabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kapıda Ödeme Yöntemi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu yöntem son zamanlarda oldukça fazla sayıda müşterimiz tarafından tercih edilmeye başlanmıştır. Bunun sebebi teslimat sırasında gerçekleşiyor olması ve daha fazla güven teşkil ediyor olmasıdır. Bu yöntemde nakit para ile ödeme yapabilirsiniz. Ancak dilerseniz kargo çalışanının yanında bulunan pos cihazı ile de kredi kartı kullanarak ödeme yapabilirsiniz. Bu ödeme yolları haricinde EFT ve ya havale de diğer seçenekler arasında bulunmaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Resmi Satış ve Teslimat

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Resmi satış sitemiz değerli müşterilerimiz için 7/24 aynı özveri ile çalışmaktadır. Her türlü soru ve ya sorunlarınız için hazır olarak bekleyen müşteri temsilcilerimiz size istediğiniz konuda yanıt verebilecek yeterliliktedir. Kaliteli hizmet her sipariş için geçerlidir. Teslimatı güler yüzle yapan kargo şirketleri ile çalışmak da bir diğer ayrıcalığımızdır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ücretsiz Kargo

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Themra Epimedyumlu Macun talebinde bulunan kullanıcılarımız ürün miktarını da belirttiklerinde birden fazla alımlarda ücretsiz kargo hizmetinden yararlanabilmektedirler.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İndirimli Fiyatlar

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hala tanıtım fiyatları ile satışa sunduğumuz Themra Epimedyumlu Macun 1 adet 69 tl, 2 adet 129 tl ve 3 adet ise yalnızca 169 tl olarak listelenmektedir.