Simli Collagen Maskesi nedir, Simli kolajen maskesi resmi satış sitesi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Simli Collagen Maskesi Temin Etme

 

 

 

 

 

 

Bir ürünü temin etmenin yolları artık değişen ve ilerleyen teknoloji ile daha kolay ve pratik bir hal almıştır. İnternet satış firmaları içinde aradığınız ve gereksinim duyduğunuz bir ürünü bulabilir, inceleyebilir farkı adreslerdeki satış politikalarını da araştırarak kendinize uygun olan birinden sipariş verebilirsiniz. Sipariş verirken resmi satış sitelerini tercih ediniz. Kaliteli hizmet ve orijinal ürün sahibi olma ancak bu şekilde gerçekleşmektedir. Resmi satış sitemizde bulunan sipariş formunu uygun cevaplar ile doldurunuz, sipariş ver butonuna tıklayınız.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ürün Ödemesi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tercih ettiğiniz üründen istediğiniz sayıda sipariş verebilirsiniz. Resmi satış sitemizde bulunan güncel fiyat listesinden istediğiniz sayıya denk gelen fiyatı öğrenebilirsiniz. Ödeme için alternatifleriniz bulunmaktadır. Kapıda ödeme ve online işlemlerle satın alımınızı gerçekleştirebilirsiniz. İnternet üzerinden havale ve ya EFT yapabileceğiniz gibi kapıda ödeme yöntemi ile de teslimat sırasında nakit ve ya kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz.

 

 

 

 

Hangi Kargo Şirketleri?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İstediğiniz ürünler orijinal kutu ve ambalajı ile size özel olarak paketleme servisinde hazırlanır. Aynı gün yine sizin belirleyeceğiniz şirket ile kargo süreci başlatılır. Aras Kargo, MNG Kargo ve PTT Kargo güvencesi ile taşınan paketiniz iki iş günü süre zarfında adresinizde olur. Hava koşulları da göz önünde bulundurulmalıdır.

 

 

 

 

 

 

Sipariş Formu Hazırlama

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Maske ihtiyacınız için sipariş formunuzda bulunan uygun bölümlere istediğiniz ürün miktarını, adınızı, soyadınızı ve adres bilgilerinizi girmeniz gerekmektedir. Bu bilgilerin tamamının doğru ve eksiksiz olduğundan emin olunur. Kargo şirketini ve ödeme kanalını da bu form üzerinde kolayca işaretleyerek belirleyebilirsiniz. Herhangi bir eksiklik ve ya düzenleme yapmak isterseniz müşteri destek hattımıza ulaşabilir müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

Ürün Kullanım Önerisi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Maske hologram etiketli orijinal kutusu ile size teslim edilir. Fırça ile almadan önce ürünü iyice karıştırınız. Temizliğinden emin olduğunuz cildinize fırçayla sürünüz. 20 ile 30 dakika kadar beklettikten sonra soyarak durulayabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İndirimli Fiyatlar

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1 adet 99 tl + ücretsiz kargo, 2 adet 159 tl + ücretsiz kargo, 3 adet 199 tl + ücretsiz kargodur.