Sığla Yağı Kremi nedir , Sığla Yağı Kremi nereden alınır ?

 

 

 

 

 

 

 

Sığla Yağı Kremi Satın Alma

 

 

 

 

 

 

 
Satın alma işlemleri artık internet üzerinden çok daha kolay ve kısa sürede gerçekleşebilmektedir. Bu şekilde birçok insan hem vakitten hem de paradan tasarruf etmektedir. Sizler de aktif birer internet kullanıcı iseniz aynı anda birçok ürün ile de karşılaşıyorsunuz demektir. Sitemiz resmi olarak satış yapmaktadır. İstediğiniz ürün için sipariş ver butonuna tıklamanız yeterlidir. Bu sayfada adınız, soyadın ve adres bilgileriniz istenecektir. Başka sitelerdeki yorucu, sıkıcı ve gereksiz sipariş formlarından farklı olarak tasarlanmıştır. Çünkü vaktiniz bizim için de değerlidir. Sipariş için gerekmeyen neredeyse anket niteliğindeki uzun sorulara maruz kalmadan zahmetsizce talebinizi bize iletebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Ürün Miktarı

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Sığla yağı kremi için kaç adet ürün alacağınıza yine siz karar verebilirsiniz. Almak istediğiniz miktar tamamen ihtiyacınıza bağlı olarak belirlenmelidir. İhtiyaç duyduğunuzdan çok daha fazla ve ya az sayıda ürün talep etmeyiniz. Bu miktarı sipariş formunda bulunan notlar kısmına ekleyebilirsiniz. İstediğiniz kadar ürün aynı itinayla güzelce paketlenerek kargoya verilmektedir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Kargo Şirketleri Hangileri?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Ülkemizde uzun yıllardır güvenle, özenle ve kaliteyle taşımacılık yapan MNG Kargo, Aras Kargo ve PTT Kargo ile çalışmaktan mutluluk ve guru duymaktayız. Çünkü bu seçkin isimlerle paketiniz sorunsuzca taşınır ve adresiniz neresi olursa olsun aynı sürede dağıtılır. Teslimat sırasında kargo çalışanının yanında getireceği pos cihazı yardımıyla ödemenizi isterseniz kredi kartı ile de yapabilirsiniz. Nakit ödeme ile de satın alımınızı tamamlayabilirsiniz. İsterseniz EFT, havale yoluyla da işleminizi tamamlayabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Sığla Yağı Kremi Üretim

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Bazı ürünlerin üretimi diğerlerine oranla daha meşakkatli ve incelik isteyen teknikler gerektirmektedir. Sığla ağacından elde edilen ürün için ağacın kabukları özenle soyulmakta ve içindeki öze ulaşılmaktadır. Bu çıkarılan madde bir süre kaynatıldıktan sonra süzgece alınmakta ve en sonunda mekanik pres ile işleme tabi tutularak son halini almaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Kullanım Talimatı

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Sığla yağı kremi az bir miktarda, ince bir tabaka halinde istediğiniz bölgeye dairesel hareketlerle sürülmektedir.
Fiyatlandırma
1 adet ürün 79 tl, 2 adet 139 tl ve 3 adet 199 tl’dir.