Pro White jel nedir , Pro White jel nedir ne işe yarar ?

 

 

 

 

Pro White Satışta!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Evet, artık beklediğiniz ürün resmi satış sitemizde siz değerli alıcıları için satışa çıkmıştır. Adını sıklıkla duyduğunuz, içeriğini, kullanım şeklini araştırdığınız, kullanıcı yorumlarından olumlu sonuçlar çıkardığınız bu ürün için pratik bir şekilde sitemizden sipariş verebilirsiniz. Teslimatın yani kargo görevlisinin getirdiği paketin kime teslim edileceği, hangi adrese doğru taşınacağı ad, soyad, adres bilgileriniz doğru ve eksiksiz olmalıdır. Kaç adet satın almak istediğinizi eklemeyi unutmayınız. Bu bilgiler ışığında 1 ve ya 2 iş gününde paketiniz size teslim edilmektedir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kargom Nerede?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pro White için istediğiniz miktarda sipariş verdiniz. Tüm bilgileriniz doğru ve güncel. Ödeme planınızı da yaptınız. Şimdi sırada ürünün size bir an önce ulaşması kalıyor. Bunun için sabırsızlıkla bekleyen müşterilerimiz için hızlı teslimat prensibimiz bulunmaktadır. Üstelik seçilen kargo şirketi ile yola çıkan paketinizin hareketlerini site üzerinden de takip edebilirsiniz. Kargonuz MNG Kargo, PTT Kargo ve ya Aras Kargo ile taşınmaktadır. Çoklu alımlarda ise bu hizmet yani kargo ücretsizdir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ödeme Nerede Gerçekleşiyor?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ödeme siz nerede istiyorsanız orada gerçekleşiyor. Bazı müşterilerimiz tüm işlemleri internet üzerinden yapmak istemektedir. Böylece havale, EFT ya da kredi kartı bilgileri ile online ödeme yapabilmektedirler. Yine bazı müşterilerimiz kapıda ödeme yöntemi ile satın alımlarını gerçekleştirmektedir. Bu şekilde de kargo görevlisinde bulunan pos cihazı ile kredi kartınızı kullanarak işlem yapabilirsiniz. İsterseniz nakit para da verebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ürün Nasıl Kullanılmalıdır?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pro White kullanımı sanılanın aksine oldukça pratiktir. Çünkü ürün jel şeklinde bulunmaktadır. Yani uygulama oldukça zahmetsizdir. Sadece dişlerinizin üzerine sürerek uygulayabilirsiniz. Uygulamada herhangi bir beceri ve ya ekstra bilgi gerekmemektedir ve işlem uzun sürmemektedir. Haricen kullanılan ürün günlük kullanım için uygundur.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kullanılan Bileşenler

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ürün % 100 orijinal ve bitkiseldir. İçerisinde sadece bitkisel bileşenler kullanılmıştır. Hologram etiketi bulunan orijinal ürün kutusu üzerinde bir takım açıklamalar yer almaktadır. Saklama koşulları, son kullanma tarihi, kullanım şekli, içerik detayları öncelikle okunmalıdır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İndirimli Fiyatlar

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1 adet 69 tl, 3 adet 119 tl, 6 adet 199 tl’dir.