Panax macun nedir, panax macun gingseng nedir ne işe yarar ?

 

 

Panax Macun Satın Alma İşlemleri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Her geçen gün insanların ihtiyaçlarına yönelik onlarca yeni ürün üretilmekte ve satışa sunulmaktadır. Bu ürünleri e-ticaret sektörü sayesinde kolaylıkla bulabilir, zahmetsizce satın alabilirsiniz. Bu ürün için de resmi satış sitemizden basit adımları takip ederek hemen sipariş verebilirsiniz. Sipariş verirken adınız, soyadınız ve adres bilgileriniz ile oluşturacağınız formu bize ulaştırmanız yeterlidir. Form içinde verilen kişisel bilgiler yalnızca tarafımızdan görünür ve size uygun paket hazırlanıp gönderilmesi için kullanılır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aynı Gün kargo

 

 

 

 

 

 

 

 

Form bilgileriniz yani sipariş vermek istediğiniz ürünü adı, miktarı, isminiz, soy isminiz, adresiniz gibi önemli detaylar ışığında paketiniz hemen hazırlanır. Özenle hazır hale getirilen paketiniz aynı gün kargo şirketine teslim edilir. Üstelik hangi kargo şirketi ile gönderim yapılmasını istiyor iseniz bu seçimi de kendiniz belirleyebilirsiniz. MNG Kargo, Aras Kargo ve ya PTT Kargo şirketlerinin güvencesi ile en geç iki gün sonunda ürün adresinizde olur ve yalnızca size teslim edilir. İsterseniz bir kargo şubesinden de kendiniz paketinizi teslim alabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

Ödeme Kanalları Nelerdir?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Panax macun için sitemizden güncel liste fiyatlarını takip ediniz. İstediğiniz miktarda ürün için ödemeniz gereken meblağayı bu şekilde öğrenebilirsiniz. Ödemenizi kapıda ödeme yöntemi ile yapabilirsiniz. Teslimat sırasında nakit para da kullanabilir, kredi kartınız ile de ödeme yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra EFT, havale ve ya kredi kartı bilgileri ile de internet üzerinden ödeme yapabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Panax Macun İçeriği

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Macun bitkisel içeriği ile dikkat çekmektedir. Bileşenleri içinde hardal tohumu, kimyon ve havuç tohumu, arı sütü, Hindistan cevizi, keten tohumu, ham bal, dut pekmezi, polen, tarçın, kuş burnu, kekik, anason meyvesi, havlıcan, ısırgan tohumu, defne yaprağı, ginseng kökü ekstraktı, biberiye, propolis ve karabiber meyvesi sayılabilmektedir. Hologram etiketli orijinal ürün kutusu üzerinde de bu bilgileri görebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kullanım Şekli

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Güvenlik etiketi bulunan kutu üzerinde yazan açıklamaları okuduktan sonra günde iki kez yemeklerden sonra 1 tatlı kaşığı olarak tüketebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fiyatlar

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2 adet 49 tl, 4 adet 79 tl, 6 adet 109 tl’dir.