No White Hair nedir, No White Hair yorumlar kullananlar ne diyor ?

 

 

 

 

 

 

No White Hair Resmi Satış

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Her gün gelişen teknolojik yenilikler sayesinde pek çok alışkanlığımızda bu duruma göre değişmiştir. İnternet ortamında yapılan işler çok daha kolay bir biçimde ilerlemektedir. E-ticaret sektöründe satış yapan sitelerden yararlanarak alış veriş yapabilirsiniz. Resmi satış sitemizde de aradığınız ürün için kolaylıkla ve kısa sürede sipariş formu hazırlayarak ürün talep edebilirsiniz. Tamamlanan sipariş formunuzu onaylayıp bize gönderdiğinizde aynı gün kargo işlemleri başlatılmaktadır.

 

 

 

 

 

 

Satın Alma Adımları

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İlk olarak ürün talep formu yani sipariş formu oluşturmanız gerekmektedir. Bunun için isim, soy isim, bulunduğunuz il ve ilçe detaylarını güncel ve hatasız bir biçimde uygun boşluklara girmeniz gerekmektedir. Eğer bilgilerinizde eksik ya da hata olduğunu düşünüyorsanız müşteri temsilcilerimiz ile gönül rahatlığı ile iletişime geçebilir ve istediğiniz düzenlemeleri yapabilirsiniz. Bundan sonra paketinizin gelmesi için arkanıza yaslanarak bekleyebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ürün Ödemesi Nerede Gerçekleşiyor?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ürün satın almak için ayırdığınız bütçenize ve tercih ettiğiniz ödeme kolaylığınıza göre seçeceğiniz ödeme seçenekleri bulunmaktadır. Bu yöntemlerden kapıda ödeme yöntemi vardır ki en çok seçileni de bu ödeme şeklidir. Bu yöntemde kargo görevlisi size ürün paketinizi teslim ederken ödeme yapabilirsiniz. Kredi kartı ve ya nakit para kullanabilirsiniz. Ancak isterseniz işlemlerinize yine internet üzerinden devam edebilir ve EFT ya da havale seçenekleriyle de ödeme yapabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

Kargo Hareketleri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Her müşteri haklı olarak internet üzerinden aldığı ürünü bir an önce gerçek olarak teslim almak istemektedir.  Aras Kargo, MNG Kargo ya da PTT Kargo firmalarından sizin seçeceğiniz biriyle paketiniz sorunsuzca taşınır ve size teslim edilir. Bu süreç yaklaşık 2 iş günüdür. Çoklu alımlarda kargo ücretsizdir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kullanım Talimatı

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Orijinal ürün kutusunun üzerinde yer alan açıklamaları dikkatle okuduktan sonra kullanıma başlayabilirsiniz. Pigment serumu, e vitamini, Melanin ve keratin bileşenleri kullanılmıştır. Kullanım için saça ve ya sakal üzerine tercih edilmektedir. Temiz bir yüzeye uygulanmalıdır.

 

 

 

Cazip Fiyatlar

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1 adet 119 tl + kargo bedeli, 2 adet 199 tl + ücretsiz kargo, 3 adet 259 tl + ücretsiz kargodur.