Nature Genome mantar şampuanı nerden alınır Nature Genome sipariş ver

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nature Genome Hızlı Teslimat

 

 
Nature Genome satın almak hiç bu kadar kolay olmamıştır. Sitemiz yalnızca sizler için özel fiyat seçeneği, aynı gün kargo ve hızlı teslimat hizmetleri sunmaktadır. Dünyaca ünlü markalar arasında yer alan ürün her gün artan müşteri potansiyeliyle de ilgi odağı haline gelmiştir. Artan müşteri talebi ve sitemize özel fiyat avantajıyla hemen satın alıp kullanmaya başlayabileceğiniz bir fırsat haline dönüşmüştür. Sipariş ver butonuna tıkladığınızda hemen özel olarak paketlenen ürününüz yaklaşık 1-2 iş günü içinde elinizde olmaktadır. Bu sayede internet üzerinden yaptığınız araştırmanın hemen akabinde satın almayı da gerçekleştirmiş olursunuz. Ayrıcalıklı bir müşteri olmak ve kaliteyi ucuza almak sitemiz sayesinde mümkündür.

 

 

 
Ürün Kullanım Talimatları

 

 

 
Sitemiz ayrıcalıkları arasında resmi olarak satış yapma ve hızlı teslimatın yanında orijinal ürün gönderimi de vardır. Nature Genome kendi 150 ml’lik şişesiyle elinize gelmektedir. Böylece şişe üzerinde yer alan bilgiler de işinize yarayacaktır. Ürünün tam adı, üretici firma bilgileri, saklama koşulları, son kullanma tarihi, kullanım talimatı yer alan bazı detaylardır. Kullanacağınız bölgenin temiz olduğundan emin olduktan sonra elinize alacağınız bir miktar ürünü bölgeye yedirerek sürebilirsiniz. Yaklaşık 5 dakika sonra yıkayıp kurulayabilirsiniz. Bu şekilde her gün uygulama yapabilirsiniz. İşte bu kadar pratik bir kullanıma sahiptir. Ürünü kendi ambalajında ve güneşten uzak olarak muhafaza ediniz. Çocukların ulaşamayacağı bir yerde saklayınız.

 

 

 
Ödeme ve Gönderim

 

 
Nature Genome için indirimli fiyatımız olan 90 lirayı isterseniz online olarak EFT, havale ve ya kredi kartınızla, isterseniz kapınıza gelen kargo görevlisi yardımıyla nakit olarak da ödeyebilirsiniz. Ödeme seçeneğiniz tamamen kendi özel kararınızdır. Siparişi verdiğiniz gün öncü kargo şirketlerinden PTT, Aras ve ya MNG Kargo şirketine teslim edilen paketiniz hızla adresinize ulaşacaktır. Türkiye’nin her noktasına aynı özenle gönderim yapılmaktadır.

 
Müşteri Destek Hattı

 

 
Değerli kullanıcılarımız için sipariş aşamasından itibaren her nevi paylaşım için 7/24 çalışan müşteri destek hattımız daha iyi bir alışveriş keyfi yaşamanıza olanak tanımaktadır. Uzman kadromuz günün her saati ziyaretçilerimizle birliktedir.