Mavi İksir Blue Hair Serum nedir, Mavi İksir Blue Hair Serum mavi serum kullananlar ?

 

 

 

 

 

 

 

 

Mavi İksir Blue Hair Serum Resmi Satış Sitesi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

E-ticaret sektörünün gelişmesi ile birlikte artık daha pratik ve çok fazla zaman almayan alış verişler ile müşteri memnuniyetleri artmıştır. Oturduğunuz yerden, evinizden ve ya ofisinizden kolaylıkla sipariş verdikten sonra kargo görevlisinin ürününüzü teslim etmesini bekleyebilirsiniz. Bu işlemler içinde sizi rahatsız edebilecek farklı ve olumsuz yaklaşımlarla karşılaşmamanız için resmi satış sitelerinden alış veriş yapmanızı öneririz. Sitemiz de bu konuda oldukça hassas davranmakta ve alıcılarımızın sipariş aşamasından ürün teslimine kadar hep yanında olmayı hedeflemektedir. Bu ürün için siz de hemen şimdi sipariş formunuzu hazırlayabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sipariş Verme

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Blue Hair saç serumu için sipariş verirken sizden gereksiz ve fazla bilgi istenmemektedir. Böylece kısa sürede formunuzu tamamlayıp alış verişinize başlayabilirsiniz. Adınız, soyadınız ve adres bilgileriniz güncel olarak boşluklara doldurulduktan sonra sipariş ver butonuna basarak işleminizi başarı ile tamamlayabilirsiniz. Kargo şirketi seçiminizi de kendi tercihleriniz doğrultusunda yapabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ödeme Kanalları

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İhtiyacınız olan ürün için kaç adet sipariş vermek istediğinizi formunuzda belirtiniz. Buna göre hazırlanacak olan paketiniz aynı gün kargo şirketi yoluyla adresinize gönderilmektedir. Ödemenizi isterseniz gelen kargo görevlisinin yanında bulundurduğu pos cihazını kullanarak kredi kartı ile yapabilirsiniz. Kapıda ödeme yönteminde nakit para da kullanabilirsiniz. Dilerseniz EFT, havale gibi online yöntemlerle de ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kargo Süresi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mavi İksir Saç Serumu için verdiğiniz sipariş MNG Kargo, Aras kargo ve ya PTT Kargo şirketlerinden biri ile ortalama bir ile iki iş günü içerisinde adresinizde size teslim edilerek gerçekleşmektedir. Kargo çalışanlarının özverili ve disiplinli oluşu sayesinde teslimatınız hem hızlı hem sorunsuz bir şekilde gerçekleşmektedir. Çoklu ürün siparişlerinde ise kargo ücretsizdir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ürün İçeriği ve Kullanımı

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mavi İksir Blue Hair Saç serumu tamamen bitkisel bir ürün olup günlük kullanım için uygundur. Her saç tipine uygundur. Temiz bölgeye günde 5-6 kez damlatmak suretiyle uygulanır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fiyat Listesi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1 adet 179 tl, 2 adet 229 tl, 3 adet 349 tl olarak satılan ürün için siz de siparişinizi verebilirsiniz.