Matcha Premium nedir , Matcha Premium tozu nereden alınır ?

 

 

 

 

Matcha Premium Satın Alma

 

 

 
Siz de internet adreslerinde bu ürünle sık sık karşılaşıyorsanız, reklamları dikkatinizi çekiyor ise, kullanıcı yorumlarını okuyup incelediyseniz artık bu ürüne zahmetsizce ulaşma vaktiniz gelmiş demektir. Bunun için satın alma adımlarını sitemiz üzerinden takip edebilir ve basitçe uygulayabilirsiniz. Sipariş formunuzu eksiksiz olarak doldurduktan sonra paketleme bölümümüz sizler için özel ve itinalı işlemlerini yaparlar, aynı gün kargo şirketine ürün ve ya ürünleriniz teslim edilir. Sizler paketinizi beklerken umduğunuzdan daha kısa bir sürede ürün elinizde olur. Orijinal ürün kullanmanın keyfini yaşamaya başlarsınız.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Kargom Nerede?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
E-ticaret sektörünün hem olumlu hem de olumsuz tarafları mevcuttur. Bunlardan iyi olanı paranızdan ve zamanınızdan tasarruf ettiğiniz kısımken olumsuz olan tarafı ise belirsizliklerle kalacağınız bekleme süresidir. Bu süre bazen çok uzayabilmektedir. Ancak firmamız bu olumsuzluğun önüne geçebilmek için hızlı teslimat koşullarını sağlayan seçkin isimlerle çalışmaktadır. Aras Kargo, MNG Kargo ve ya PTT Kargo ile yola çıkan paketinizi sitemiz üzerinden ya da kargom nerede uygulamalarından takip edebilirsiniz. En geç iki iş günü sonunda, hava koşullarına da bağlı olarak paketiniz elinizde olacaktır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Kullanım Şekilleri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Matcha Premium bazı ürünler gibi kesin ve kati kurallarla kullanılmamaktadır. Aksine sizin sevdiğiniz gibi istediğiniz gibi kullanabileceğiniz uygulama yöntemleri vardır. Sıvı olarak tüketmek isterseniz suyunuzun içine bir şase koyarak 20 saniye karıştırdıktan sonra tüketebilirsiniz. Bu işlemi günde iki kez yapabilirsiniz. Ancak yiyerek tüketmek isteyenler hamurlarının içine ya da yoğurtlarının içine de karıştırabilmektedirler. Tercih tamamen size aittir.

 

 

 

 

 

 

 

 
İçerik Bilgileri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Matcha yaprakları Japonya’da yetişen bir bitkiden elde edilmektedir. Bu yapraklar birkaç aşamadan geçerek en son toz haline gelmektedir. Tamamen bitkisel olan ürün 20 adet şase olarak kutulanmakta ve satılmaktadır. Günde iki şase kullanımı uygun görülmektedir.

 

 

 

 

 
Saklama Koşulları

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Hologram etiketi ile sizlere teslim edilen ürün kesinlikle kendi kutusunda orijinal paketinde ve rutubetsiz bir ortamda muhafaza edilmelidir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Fiyatlar

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
1 adet Matcha Premium 49 tl, 3 adet 99 tl, 5’li set 149 tl ve 7’li set 189 tl’dir.