Magic Mesh Mıknatıslı Kapı Sinekliği Montajı, Kullananlar, Nerede Satılır

 

 

 

 

 

 

Magic Mesh Mıknatıslı Kapı Sinekliği Nedir ?

 

 

 

 

 

 

Ürün seçimi, sipariş verme ve satın alma işlemleri artık internet siteleri aracılığıyla kolayca yapılmaktadır. Bu sayede pek çok internet kullanıcısı oturdukları yerden zahmetsizce alış veriş yapabilmektedir. Resmi satış sitemiz ile siz değerli kullanıcılarımıza bu ürünü getirmiş bulunmaktayız. Satın alma adımlarını takip ederek kolay bir şekilde sipariş verebilir, kısa sürede ürünün sahibi olabilirsiniz. Magic mesh yazımızda tüm detayları bulabilir ve internet üzerinden alış veriş yapabilmenin keyfini yaşayabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

Orijinal Ürün !

 

 

 

 

 

 

 

İnternet siteleri arasında aynı üründen ya da benzerlerinden oluşan geniş bir yelpaze bulunmaktadır. Bu seçenekler arasından doğru ve güvenilir bir alış veriş yapabilmek için tercihinizi resmi satış sitelerinden yana kullanın. Sitemiz üzerinde güvenlik etiketi bulunan orijinal ürün göndererek müşterilerini memnun etmektedir. Kapı sinekliğinin üretiminde kullanılan parçaların da orijinal olması önemlidir. Böylece istediğiniz ve ihtiyaç duyduğunuz ürünün kalitesinden de emin olabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

Kargo Şirketleri !

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sitemiz çok uzun yıllardır müşterilerine her adımda destek olmaktadır. Bu yüzden internet siparişlerinin en önemli kısmı sayılan kargo gönderimine de önem vermektedir. Ülkemizin kaliteli şirketlerinden PTT Kargo, MNG Kargo, Aras Kargo şirketleriyle çalışmaktayız. Kargo süreci siparişiniz bize ulaştığında başlamaktadır. Aynı gün kargo özelliğimizle teslimatınız kısa sürede yapılmaktadır. Hava koşullarına da dikkat edilerek gerçekleştirilen teslimat yaklaşık 1 ile 4 iş günü arasında yapılmaktadır. Birden fazla ürün sipariş ettiğinizde kargo hizmeti ücretsiz olarak verilmektedir.

 

 

 

 

 

Ödemeyi Nasıl Yapabilirim ?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Magic Mesh kapı sinekliği için istediğiniz miktara denk gelen fiyat ile ücretlendirilirsiniz. Bu miktarı kapıda ödeme ile yapan müşterilerimiz olduğu gibi EFT ve ya havale yapmayı tercih eden kullanıcılarımız da olmaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

 

Magic Mesh Kullanımı ?

 

 

 

 

 

 

Mıknatıslı kapı sinekliği bu özelliği ilgi çekmektedir. Kolay kurulum ve kullanım şekli ile özellikle yaz dönemlerinde oldukça fazla tercih edilmektedir. Boyu 210 cm olan ürün eni 50 cm olarak tasarlanmıştır. Magic mesh mıknatıslı kapı sinekliği paket içinde 2 kanat ürün bulunmaktadır.