liftmax-krem-kullanimiLiftmax Serum ve Krem Kullanımı

 

Lift max express lifting serum kullanımı nasıl olmalıdır, liftmax krem etkileri nelerdir ve yan etkileri varmıdır. Liftmax serum ve krem uygulaması çok kolaydır. Krem uygulaması yapılacak bölge öncelikli olarak temiz ve arındırılmış olmalıdır. Bir miktar krem istenilen bölgeye ince tabaka halinde masaj yapılara sürülür. Liftmax krem sürülen bölgede dakikalar içerisinde etkisini göstermeye başlayacaktır.

 

Hangi bölgelerde kullanılabilir. Liftmax krem yada serumu birden çok bölgeye uygulamak mümkündür. Yüz bölgesi olarak göz altları, alın bölgesi, kaz ayakları, kaşlar ve göz kapaklarında uygulayabilirsiniz. Kullanılabilecek vücudun diğer bölgeleri ise kol, boyun ve gerdan bölgesinde uygulanması tavsiye edilir.

 

Kullanım esnasında serum yada kremi bölgeye nazikçe uygulayın. Yan etkisine rastlanmamıştır. Gözlenen bir yan etki halinde kullanımı hemen kesilmelidir. Haricen kullanım içindir. Bay ve bayanların kullanımına uygundur. Kutudaki kullanım talimatlarını okumadan ürünü kullanmayınız.

 

Hemen sipariş vermek için sitemizi ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Türkiye resmi internet web satış sitemizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.