kozalak macunu nasıl kullanılır, kozalak macunu kullanımı hakkında bilgiler ?

 

 

 

 

 

 

 

Kozalak Macunu Sitemizde Satışta!

 
Resmi satış sitemizde değerli müşterilerimizin memnuniyeti esas alınarak tüm işlemler hızlı ve kaliteli biçimde hazırlanmaktadır. Sipariş formu sadece gerekli soruların sorulduğu ve uzun, sıkıcı, anket niteliğindeki formlara benzemeyen kolaylıktadır. Form bilgileriniz bize ulaştıktan sonra aynı gün başlayan taşıma ve dağıtım işi olan kargo süreci de koltuğunuza yaslanarak gönül rahatlığı ile bekleyeceğiniz bir aşamadır. Teslimat sırasında ya da online olarak yapılacak olan ödemeden sonra tam olarak orijinal ürün ya da ürünlerinizin sahibi olabilirsiniz. Üzerinde yazan açıklamaları okuduktan sonra kullanıma başlayabilirsiniz.

 
Orijinal Ürün Gönderimi

 

 
Her internet satış firmasında orijinal ürün gönderimi sağlanamamaktadır. Bu oldukça önemli olan konu sebebi ile sitemiz hologram etiketli orijinal ürün temin etme konusunda hassas davranmaktadır. Güvenlik etiketi bulunan ürün üzerinde içerik, kullanım talimatı, saklama koşulları, son kullanma tarihi, üretici firma bilgisi gibi dikkatle okuyup incelemeniz gereken bilgiler yer almaktadır.

 
Online Ödeme

 
Satın alıp kullanmaya ve denemeye başlamak istediğiniz bu kolay kullanımlı ürün için online ödeme yapabilirsiniz. EFT ve havale işlemlerinizi internet erişimi sağladığınız her cihazdan tek tıkla yapabilirsiniz. Böylece alış verişinizin her adımı internet üzerinde tamamlanmış olur. Bunun yanı sıra kapıda ödemede teslimat anında nakit ya da kredi kartıyla da ödeme yapabilirsiniz.
Muhteviyat

 
Satın alacağınız ürün için bileşenler kısmına orijinal ürün kutusundaki açıklamalardan ulaşabilirsiniz. Ürün bir ilaç değildir ve tamamen bitkiseldir.
Kullanım
Kolay ve pratik kullanımlı ürün günlük kullanım için uygun olmaktadır. Önerilen dozu aşmayınız.
Kargo Şirketleri

 
Bir ve ya iki iş gününde kapınızda olacak olan ürün paketinizi sipariş formunda seçebileceğiniz MNG Kargo, Aras Kargo ve ya PTT Kargo şirketlerinden biri ile adresinizde teslim alabilirsiniz.
İndirimli Fiyatlar

 
Kısa süreliğine devam edecek olan indirimli fiyat listemize göre 1 kutu Kozalak Macunu 69 tl + ücretsiz kargo, 2 kutu Kozalak Macunu 129 tl + ücretsiz kargo, 3 kutu Kozalak Macunu 159 9 tl + ücretsiz kargo ve 4 kutu Kozalak Macunu ise 199 tl + ücretsiz kargodur.