Kilis Macunu nedir, Kilis Macunu nereden alınır ?


Kilis Macunu Siparişten Teslimata

 

 

 

 

Hem bitkisel içeriği hem de kolay kullanımı ile her geçen gün talep edilme oranı artan ürün için vereceğiniz sipariş resmi satış sitemizde kolay ve hızlı adımlarla işlenmekte ve size ulaştırılmaktadır. Sipariş formu ürün ile ilgili okuduğunuz tanıtım yazısından sonra karşınıza çıkmaktadır. Çok vakit harcamadan doldurabileceğiniz bu form ad, soyad, adres, ödeme tipi seçimi ve kargo şirketi belirleme gibi seçenekler ile hazırlanabilmektedir. Teslimat için önemli olan bu ayrıntılar doğru ve eksiksiz olmalıdır. Kargo şirketi ile sizlere ulaştırılan paketiniz en geç iki iş günü sonunda elinizde olmaktadır.

 

 

Ürün Paketleme ve Kargo

 

 

 

 

Orijinal ürünlerinizin güzel ve sağlam olarak paketlenmesi önemlidir. Siparişte belirttiğiniz sayıda ürün paketleme servisinde özel olarak hazırlanmakta ve aynı gün kargo şirketine verilmektedir. Aynı gün irtibata geçilen kargo şirketi paketinizi alarak adresinize doğru taşıma ve dağıtım işlemlerini başlatmaktadır. PTT Kargo, MNG Kargo ve Aras Kargo ev ve ya ofisinizde teslimatı yapmaktadır.

 

 

 

Muhteviyat Bilgisi

 

 

 

Özellikle son yıllarda bitkisel içerikli ürünlerin satışı daha da artmıştır. Bu sebeple ürün satın almadan önce muhteviyatını inceleyen kullanıcı sayısı da artmıştır. Tamamen bitkisel olan ürün içinde propolis, karakovan balı B1, B2, E ve C Vitaminleri, magnezyum ve kestane özü bulunmaktadır.

 

 

 

Nasıl Kullanmalıyım?

 

 

 

Orijinal ambalaj üzerinde yazan talimatlara uygun bir şekilde, önerilen dozu aşmadan, zamanında ve düzenli olarak kullanmanız uygun olmaktadır.

 

 

 

Teslimat ve Ödeme Şekli

 

 

 

Paketiniz size özenle ulaştırıldıktan sonra geriye ödeme yapabileceğiniz yöntemlerden birini seçmek kalır. Kapıda ödeme yöntemi ile satın alacaksanız kargo görevlisinin yanında olan pos cihazını kullanarak kredi arktı ile ya da nakit para ile ödeme yapabilirsiniz. İsteyenler daha önceden yani işlemleri internette devam ediyor iken de EFT ve ya havale seçeneklerinden birini kullanarak satın alımlarını gerçekleştirebilirler.

 

 

 

Güncel Fiyatlar

 

 

 

1 adet Kilis Macunu 64 tl + 10 tl kargo bedeli, 3 adet Kilis Macunu 149 tl + ücretsiz kargo ve 6 adet Kilis Macunu 280 tl + ücretsiz kargo olarak satıştadır.