Keto tabs ketojenik tablet almadan önce okuyunuz ?

 

 

Keto  tabs Hakkında

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Önceleri saatlerce dolaşarak bir ürün hakkında bilgi edinmeye çalışır, fahiş fiyatlarla bütçemizi zorlar ve nihayetinde her zaman istediğimiz ürünü alamayabilirdik. Şimdi ise e-ticaret sektöründeki gelişmeler sayesinde bir ürün ile ilgili onlarca yazı okuyabiliyor, kullanıcı yorumlarını değerlendirebiliyor ve cebinize en uygun olan fiyatla ürünü satın alabiliyorsunuz.  Üstelik kargo şirketleri sayesinde istediğiniz miktarda ürün paketlenerek istediğiniz adrese gelmektedir. Paketinizi teslim alarak sizler de ihtiyacınız olan ürüne zahmetsizce kavuşabilirsiniz. keto tabs tablet de bitkisel gıda takviyesi olarak sitemizde resmi bir şekilde satılmaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bitkisel İçerik

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

keto tabs tablet içerisinde yalnızca bitkiler ve bitki özleri barındırmaktadır. Bileşenlerin bitkisel olması ürünü daha da çekici hale getirmektedir. Günümüzde yapay ürünlere karşı duyulan antipati ile bitkisel muhteviyatlar daha çok göze çarpar hale gelmiştir. Ürün kendi kutusuyla adresinizde size teslim edilir. Bu şekilde kendi kutusunda muhafaza etmeniz gerekmektedir. Raf ömrünün devamlılığı için kutuyu nemli olan ortamlardan uzak tutmanız önerilmektedir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kullanırken

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Resmi satış sitemiz üzerinden yapmış olduğunuz araştırma ve satın almak için başlattığınız sipariş verme aşamasından sonra açık adresinize ulaşan ürün ya da ürünlerinizin kullanımı için hologram etiketi olan orijinal kutu üzerindeki detaylandırmaları inceleyebilirsiniz. Bu detaylarda ürünün tam adı, içerik ile ilgili hatırlatmalar, alerjen uyarıları, son kullanma tarihi, üretici firma hakkında bilgiler de bulunmaktadır. Kullanım talimatlarına uygun bir şekilde düzenli olarak ve mutlu günlerde kullanınız.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yeni Fiyat Çizelgesi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hem zamanınızdan hem de cebinizden tasarruf edeceğiniz alışverişinizde yeni fiyat listemiz de size eşlik edecektir. Buna göre;1 adet kür 79 tl, 2 adet 139 tl ve 3 adet kür ise 189 tl’ ye satışa sunulmaktadır. Ayrıca birçok kişi için ekstra bir külfet olan kargo bedelinden de sizleri kurtarıyoruz. Ücretsiz kargo tüm gönderimlerde sizler için bir hediye olarak düşünülmüştür.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kargo, Teslimat ve Ödeme

 

 

 

 

 

 

 

 

 

MNG Kargo, PTT Kargo ve ya Aras Kargo güvencesiyle paketiniz özel olarak hazırlanmış bir şekilde istediğiniz yere gelir. Teslimatta ödemenizi yapabilirsiniz.