Keto Guru tablet kullanmadan önce mutlaka okuyunuz ?

 

 

 

 

 

Keto Guru Sitemizde Satışta!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Resmi satış sitemiz ürün talep eden her kullanıcı için aynı, ayrıcalıklı hizmet prensibi ile çalışan ve müşteri memnuniyetini önemseyen bir firmadır. Çalışanlarımız genç ve dinamik bir kadrodan oluşmaktadır. Böylece siparişten teslimata her nevi soru ve ya sorununuz için yanınızda olmayı hedeflemektedir. Sitemizden ürün siparişi verdikten sonra arkanıza yaslanarak gönül rahatlığı ile paketinizi bekleyebilirsiniz. Teslimattan sonra güvenlik etiketli orijinal ürününüz için yapılan açıklamaları okuyabilir ve dilediğiniz zaman kullanıma başlayabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Orijinal Ürün!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Özellikle internet sitelerinden alış veriş yapıyorsanız orijinal ürün temin edebilmeniz oldukça önemlidir. Çünkü satış politikaları yeteri kadar kaliteli olmayan adreslerde orijinal ürün gönderimi pek önemsenmemektedir. Resmi satış sitemizden ürün talep ettiğinizde güvenlik etiketli orijinal ürününüz üzerindeki açıklayıcı ibarelerle birlikte size gönderilir ve teslim edilir. Ürün adı, içeriği, kullanım şekli, saklama koşulları, son kullanma tarihi, üretici firma bilgileri gibi detayları okuyabilirsiniz.

 

 

 

 

Kargo Ve Teslimat

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sipariş formunuzu eksiksiz biçimde ve özellikle adresinizi açık ve anlaşılır bir şekilde doldurduktan sonra kargo işlemleriniz başlatılmaktadır. Paketiniz size özel olarak hazırlandıktan sonra sizin seçtiğiniz Aras Kargo, MNG Kargo ve ya PTT Kargo şirketlerinden biriyle taşınır ve ayağınıza kadar getirilir. Teslimat güler yüzlü personel tarafından sadece size yapılır.

 

 

 

 

 

 

Ödeme Alternatifleri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ürün ödemesi yapabilmek için ödeyeceğiniz tutarı güncel fiyat listemizden öğreniniz. Bu tutar için havale ve ya EFT gibi online işlemleri tercih edebilirsiniz. Böylece tüm satın alma adımlarını internet üzerinden tamamlamış olursunuz. Ancak yine dilerseniz kapıda ödeme yöntemi ile yani paketiniz kargo ile ulaştırıldığında da nakit para ve ya kredi kartı ile satın alımınızı gerçekleştirebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

Ürün İçindekiler ve Kullanım Şekli

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ürün magnezyum, B6, B3 vitaminleri, potasyum, kito kompleksi, glutamin kullanılarak elde edilmiştir ve bitkiseldir. İlaç olmayan ürünü günde iki kez kullanabilirsiniz. Bir adet efervesan tableti bir bardak su içinde çözdürebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

Güncel Fiyat Listesi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1 adet 79 tl + kargo bedeli, 2 adet 159 tl + ücretsiz kargo, 3 adet 209 tl + ücretsiz kargodur.