Kekreyemiş Tozu neden olur, Kekreyemiş Tozu nereden alınır ?

 

 

 

 

 

 

 

Kekreyemiş Tozu Satın Alırken

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bir ürünü satın alırken dikkat edilmesi gereken noktalar vardır. Eğer gerçek bir mağazadan alış veriş yapıyorsanız ürünü görebilir ve inceleyebilirsiniz. Ancak internet alış verişlerinde bu söz konusu değildir. Bunun için sipariş vereceğiniz sitenin resmi satış sitesi olmasına özen gösteriniz. Böylece görseldeki ürün teslimatı yapılır ve siz de alış verişinizden keyif alırsınız. Resmi satış sitemizde müşteri memnuniyeti ön planda tutulmaktadır. İstek ve şikâyetleriniz için müşteri destek hattımız bulunmaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Orijinal Ürün!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

E-ticaret sektöründe bulunan ürün satış firmaları arasında sipariş veriyorsanız resmi satış sitesi olmasına ve orijinal ürün gönderimine dikkat ediniz. Sitemizden ürün talep eden kullanıcılarımız için hologram etiketli orijinal ürün temin ederek göndermekteyiz. Güvenlik etiketi olan orijinal kutu ve ambalaj üzerinde ürün adı, içeriği ve son kullanma tarihi, kullanım talimatı, saklama koşulları gibi önemli ayrıntılar yazmaktadır. Bu bilgileri okuyup anladıktan sonra kullanmaya başlamanız tavsiye edilmektedir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kullanım Şekli

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kolay kullanıma sahip olan bu ürün piyasada toz halinde satışa sunulmuştur. Böylece kolaylıkla yoğurt, su ve ya çayın içine karıştırılabilmektedir. Gün içinde bir kez kullanılabilir. Bu uygulamada bir ve ya iki kaşık konması yeterlidir. Önerilen dozu aşmayınız. Kullanım sırasında her hangi bir olumsuz etki ile karşılaşırsanız derhal kullanımı kesiniz ve yakınınızdaki bir sağlık kuruluşundan destek alınız. Ürün bir ilaç değildir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Online Ödeme

 

 

 

 

 

 

 

 

Talep ettiğiniz miktarda ürün için ödeme yaparken online ödeme seçeneklerini kullanabilirsiniz. Bunlar EFT ve havale olabilir. İsterseniz kapıda ödeme yöntemini de tercih edebilirsiniz. Bu şekilde de nakit olarak ya da kredi kartıyla satın alabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kargo Gönderimi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Paketiniz itina ile hazırlandıktan sonra PTT Kargo, MNG Kargo ve ya Aras Kargo kalitesi ile en geç iki iş günü sonunda adresinize gönderilir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Cazip Fiyat Seçenekleri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kekreyemiş Tozu nedir,

1 adet 64 tl + 10 tl kargo bedeli, 2 adet 82 tl + 10 tl kargo bedeli, 3 adet 112 tl + ücretsiz kargo, 4 adet 149 tl + ücretsiz kargo ve kekreyemiş soft jel hediyedir.