İsveç Şurubu nedir , İsveç Şurubu almadan önce mutlaka okuyunuz ?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İsveç Şurubu Resmi Satış Sitesi

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Sizler de interneti aktif olarak kullananlardansanız ürün siparişi vermenin de kolaylıklarından yararlanıyorsunuz demektir. Bu kolay ve tasarruflu yöntemde elbette ki dikkat edilmesi gereken noktalar da vardır. Satın almayı düşündüğünüz ürün için onlarca farklı adres görebilirsiniz. Aynı ürün için verilmiş yüzlerce fiyatla karşılaşabilirsiniz. Ürünün benzerleri ile de kafanız karışabilir. Ancak son karar olarak muhakkak resmi satış sitelerinden sipariş vermenizi tavsiye etmekteyiz. Site üzerinde gördüğünüz görsel ile birebir aynı olan ve hatta orijinal olan ürüne kavuşmak, en uygun fiyatla satın almak ancak bu şekilde mümkün olmaktadır. Sitemiz de resmi olarak satış yapmakta ve her bir müşterimize hologram etiketli ürün gönderimi sağlamaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Orijinal Ürün!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Orijinal ürün ne demektir? Diğer ürünlerden ve muadil ürünlerden farkı nedir? Üzerinde güvenlik etiketi yani hologram etiketi bulunan ürün orijinal üründür. Yan içersinde kullanılan maddeler orijinaldir, üretim aşaması tamamlanan ürün üretici firmadan paketlenerek çıktıktan sonra direkt size ulaşır. Güvenli bir şekilde size ulaşan ürünü ilk açan siz olursunuz. Böylece gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Aynı Gün Kargo

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
İsveç şurubundan ne kadar talep ettiğinizi sipariş formunuzda belirtebilirsiniz. İstediğiniz sayıdaki ürün öncelikle stoklarımızda kontrol edilir. Stoklarımız hiçbir müşterimize karşı yanıtsız kalamayalım diye sürekli yenilenmektedir. Paketleme servisinden çıkan ürün ya da ürünleriniz aynı gün seçmiş olduğunuz kargo firması ile yolculuğuna başlamaktadır. Bu işlem ortalama 1 ile 2 gün sürmektedir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
İçerik ve Kullanım Detayları

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
İsveç şurubu kakule, zerdeçöp, biberiye, Frenk kimyonu, enginar yaprağı, mayıs papatyası, turunç kabuğu, karanfil kakule, zencefil, yenibahar, kişniş, kekik, karahindiba ve tarçın kullanılarak oluşturulmuş bir üründür. İlave içerik bilgilerini orijinal ürün şişesinde yer alan açıklamalardan da okuyabilirsiniz. Bir tatlı kaşığı kullanmanız yeterlidir. Kullanırken oluşabilecek beklenmeyen bir yan etki olursa kullanımı derhal bırakmalısınız. Ürün bir ilaç değildir ve bir hastalığın tedavisi için kullanılmamaktadır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Fiyat Listesi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
1 adet ürün 89 tl, 3 adet 149 tl, 6 adet 199 tl olan ürün için birden fazla sipariş verdiğinizde kargo ücretsizdir.