Ice Therapy Nasıl Satın Alınır, Ice Therapy Nereden alınır ?


 

Ice Therapy Nasıl Satın Alınır?

 

 

 

Günümüzde internetten alış veriş yapmak e-ticaret sektöründen yararlanmak oldukça kolay, pratik ve birçok kişinin tercih ettiği bir yöntemdir. Çünkü fazladan zaman harcamadan ve oturduğunuz yerden rahatça istediğiniz ürünü arayıp bulabilir ve satış siteleri arasında kıyaslamalar yaparak kendi kararınızı verebilirsiniz. Üstelik bu işlemleri oldukça kısa bir sürede tamamlayabilirsiniz. Resmi satış sitemizde de satın alma adımları sekmeler yardımıyla gerçekleşmektedir. Sipariş vererek başladığınız alış verişiniz kapınızda sorunsuz bir teslimat ile sonlanır. Arada geçen işlemler yaklaşık bir ile iki iş günü kadar sürmektedir.

 

 

 

Kargo İşlemleri

 

 

 

Sitemizden ürün talep ederken öncelikle bir ürün talep formu oluşturabilirsiniz. İsim, soy isim ve adres için doğru ve güncel bilgilerinizi girdikten sonra dilerseniz paketinizi taşıyıp size getirecek olan kargo firmasını da seçebilirsiniz. Bunun için size sunulan MNG Kargo, PTT Kargo ve ya Aras Kargo seçeneklerinden birini işaretleyebilirsiniz. Paketiniz istediğiniz sayıda orijinal ürününüz ile adresinizde sadece size teslim edilir.

 

 

 

Ödeme Şekli Nasıldır?

 

 

 

 

Seçtiğiniz ürün için ne kadar ödeyeceğinizi sitemizde yer alan güncel fiyat listemizden inceleyerek öğrenebilirsiniz. Bu ödemeyi de dilediğiniz ve size uygun olan bir yöntemle ödeyebilirsiniz. Kapıda ödeme yöntemini tercih eden kullanıcılarımız ürün paketi teslim edilirken satın alımlarını yapmaktadırlar. Bunun yanı sıra online işlem yapabileceğiniz alternatifler de mevcuttur. İnternet bankacılığını kullanarak tamamlayabileceğiniz ödemede seçebileceğiniz şıklar EFT ve havaledir.

 

 

 

İçindekiler ve Kullanım Şekli

 

 

 

 

Özellikle bilinçli tüketicilerin tercih ettiği bitkisel ürünler gibi bu ürün de bitki ve bitki özleri bileşenleri ile oluşmuştur. İstediğiniz bölge üzerine serumdan damlatarak masaj yapabilirsiniz. Bir bölge için 3 seans yeterlidir ve bir seans yaklaşık 15-20 gün kadar sürmektedir. Ürün bir ilaç değildir.

 

 

 

 

Fiyat Bilgisi

 

 

 

1 kutu Ice Therapy 30 ml serum 39 TL + 10 TL kargo ücreti, 2 kutu Ice Therapy ve 3 kutu Ice Therapy 30 ml serum + 1 kutu Kararma Karşıtı Serum hediye, 6 kutu Ice Therapy 30 ml serum  + 2 kutu Kararma Karşıtı Serum hediyedir.