Clasy Net Mask nedir ? Clasy Net Maske almadan önce mutlaka okuyunuz?

 

 


 

 

 

 

 

 

Clasy Net Mask Sitemizde Satışta!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Evet, yanlış duymadınız. Tüm dünya ile aynı anda siz değerli müşterilerimiz için satışına başladığımız ürünü tanıtım fiyatları ile satın alabilirsiniz. Kolay ve kısa sürede tamamlanan sipariş formunuzu hazırlayabilirsiniz. Kaç adet ürüne ihtiyacınız olduğunu formda yer alan notlar kısmına ekleyebilirsiniz. Ayrıca teslimatı yapacak kargo şirketini de yine sipariş formunuzda seçebilir ve işaretleyebilirsiniz. Talep ettiğiniz ürün hemen stoklardan kontrol edilir. Stoklarımız her müşterimizin ihtiyacını karşılamak amacıyla devamlı yenilenmektedir. Paketleme servisi paketinizi hazırlar ve kargo firması görevlisine ulaştırır. Hızlı teslimat ile paketiniz en geç iki iş gününde elinizde olur.

 

 

 
Nasıl Kullanmalıyım?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Clasy Net Mask haftada bir kez kullanılması önerilen bir üründür. Bitkisel içeriği ile göz doldururken kullanım pratikliği ile de tercih edilmektedir. Kullananlar ve denemeye başlamak isteyenler her geçen gün hızla artmaktadır. Kullanım için saçların ıslak ya da nemli olması gerekmektedir. Bir miktar ürünü parmak uçlarınız ile yedirebilir ve bir müddet beklettikten sonra yıkayarak durulayabilirsiniz. Bu uygulamayı haftada bir kez yapabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Ürün Bileşenleri Nelerdir?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Clasy Net Mask bitkisel bir üründür. Bir hastalığın tedavisi için kullanılan bir ilaç kategorisinde değildir. Hekim tarafından reçete edilmemektedir. İçerisinde keratin yağı, panthenol, polisin, sericin, keratin ve pamuk tohumu yağı gibi bileşenler kullanılmıştır. Son kullanma tarihi geçmiş olan ürünleri satın almamanız tavsiye olunur.

 

 

 
Ödeme Kanalları

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
İnternet sitemizden sipariş vererek talep ettiğiniz sayıda ürün için fiyat listemizde karşılık gelen fiyatı öğreniniz. Bu fiyatı isterseniz online yollardan yani havale, EFT yaparak ya da kredi kartı ile ödeyebilirsiniz. Ancak isterseniz kapıda ödeme yöntemini de seçebilir ve kredi kart ve ya nakit olarak da ödeme yapabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Teslimat

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Ülkemizin kaliteli hizmette seçkin şirketlerinden olan PTT Kargo, Aras Kargo ve ya MNG Kargo ile ürün ve ya ürünleriniz taşınmakta ve dağıtılmaktadır. Her noktaya aynı kaliteyle hizmet verilmektedir. Çoklu alımlarda kargo hizmeti ücretsizdir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Fiyat Listesi

 

 

 

 

 

 
Ürün 1 adet 59 tl, 2 adet 89 tl ve 3 adet 119 tl olarak satılmaktadır.