Borev Bulaşık Deterjanı nedir, Borev Bulaşık Deterjanı almadan önce mutlaka okuyunuz?

 

 

 

 

 

 

 

 

Borev Bulaşık Deterjanı Tableti Gönderim

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Satın almaya karar verdiğiniz ürün için oluşturacağınız sipariş formunda tüm bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak girmeniz gerekmektedir. Kullanmak istediğiniz ürün sayısını da formunuzda belirterek bize bildirebilirsiniz. Tablet gönderimi PTT Kargo, Aras kargo ve ya MNG Kargo şirketlerinden sizin seçtiğiniz biri ile sağlanmaktadır. Paketiniz sipariş verdiğiniz aynı gün hazırlanır ve kargo görevlisine teslim edilir. Böylece hızlı teslimat başlamış olur. Bu işlemler yaklaşık 1 ile 2 iş günü sürmektedir. Adresinizde yalnızca size teslimat yapılmaktadır. Çoklu alımlarda ise kargo ücretsizdir.

 

 

 

 

Sipariş Verme

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İstediğiniz ürün adı, ürün miktarı, ad, soyad, adres bilgileri, ödeme şekli seçimi ve kargo firması tercihi bilgilerini form üzerine işledikten sonra sipariş ver butonuna tıklayarak talebinizi bize iletmiş olursunuz. Böylece bu bilgiler kullanılarak size en iyi hizmet en kısa sürede sağlanmaya çalışılmaktadır. Sipariş verdikten sonra siz rahat koltuğunuzda oturabilir ister evinizde ister iş yerinizde paketinizin teslimatını bekleyebilirsiniz.

 

 

 

 

 

Ürün Kullanım Şekli

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Orijinal yani üzerinde hologram etiketi bulunan ürün ve ya ürünlerinizi teslim aldıktan sonra istediğiniz zaman kullanmaya başlayabilirsiniz. Kullanım ve içerik bilgilerini de orijinal ambalaj üzerinden okuyarak öğrenebilirsiniz. Her kullanım için bir adet tableti makinenize yerleştirebilirsiniz. Tableti yalnızca deterjan gözüne koyunuz. Kullanım için bu pratik uygulama ile siz de hem zamandan hem cebinizden tasarruf etmiş olursunuz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ödeme Alternatifleri Nelerdir?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Borev bulaşık deterjanı tableti için ödeme yaparak alış verişinizi tamamlayabilir ve ürüne gerçek anlamda sahip olabilirsiniz. Kapıda ödeme yöntemini tercih edenlerdenseniz teslimat sırasında kredi kartı ve ya nakit para kullanarak ödeme yapabilirsiniz. Ancak internet üzerinde işlemlerinize devam etmek istiyorsanız EFT ve ya havale de yapabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Müşteri Destek Hattı

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Resmi satış sitemizden alış veriş yapan her bir müşteri için ayrıcalıklı hizmet vermeyi hedefleyen firmamız tüm soru ve sorunlarınız için yanınızda olmayı amaç edinmektedir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kampanyalı Fiyat Listesi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1 adet 59 tl + kargo bedeli, 2 adet 109 tl + ücretsiz kargo, 3 adet 159 tl + ücretsiz kargo olarak satılmaktadır.