Bomb Size serum nedir, Bomb Size nereden alınmaktadır ?

 

Bomb Size Temin Etme Yolları

 

 

Ülkemizde ve neredeyse tüm dünyada internet kullanımı artmış durumdadır. Bu sebeple artık pek çok gereklilik internet üzerinden sağlanmaktadır. En çok kullanılan kategorisi ise alışveriştir. Ürün satışı yapan adresler arasında dolaşarak istenilen ürün ve ya ürünler temin edilebilmektedir. Bu siteler arasında gezinirken ürün ile ilgili içerik ve kullanım bilgisi son kullanma tarihi, saklama koşulları, üretici firma bilgileri gibi detaylara da ulaşabilirsiniz. Satın alma kararınız için en çok takip edilen kısım ise kullanıcı yorumlarıdır. Bundan sonra uygun bulduğunuz bir adresten sipariş verebilirsiniz. Resmi satış sitelerini tercih etmeniz önerilmektedir.

 

 

 

Kapıda Ödeme Yöntemi

 

 

 

Birçok kullanıcımız ürün satın alma işlemleri için kapıda ödemeyi tercih etmektedir. Kargo gönderiniz kapınıza kadar geldiğinde kargo görevlisi yardımı ile adresinizde yani teslimatta ödeme yapabilirsiniz. Bunun için kredi kartı ya da nakit para kullanabilirsiniz. Ödeme tamamen sizin ödeme kolaylığınıza ve alışveriş için ayırdığınız bütçeye göre değişebilmektedir. Dilerseniz EFT ve ya havale de yapabilirsiniz.

 

 

 

Ürün Kullanımı

 

 

 

 

Bitkisel bileşenleri olan ürün bir ilaç değildir. Masaj yaparak kolayca uygulanabilmektedir. Kadın kullanıcılarımız için satıştadır. Kullanımdan önce hologram etiketli orijinal ürün üzerindeki açıklamaları okuyunuz ve belirtilen dozu aşmayınız.

 

 

 

 

Hızlı Teslimat

 

 

 

Resmi satış sitemizden ürün talep eden müşterilerimiz için kargo işlemleri aynı gün başlatılmaktadır. PTT Kargo, Aras Kargo ve ya MNG Kargo şirketlerinden biri için sipariş formunuzda işaretleme yapabilirsiniz. Paketiniz özenle hazırlanır ve sorunsuzca adresinize taşınır. Adres için neresi uygunsa ev ve ya iş yeri seçebilir ve bilgilerinizi buna göre formda doldurabilirsiniz.

 

 

 

 

Güncel Fiyatlar

 

 

 

 

1 kutu Bomb Size Serum ( 1 * 12 adet ) 89 tl + 10 tl kargo ücreti, 2 kutu Bomb Size Serum ( 2 * 12 adet ) 159 tl + ücretsiz kargo, 3 kutu Bomb Size Serum ( 3 * 12 adet ) 199 tl + ücretsiz kargo, 4 kutu Bomb Size Serum ( 4 * 12 adet ) 249 tl + ücretsiz kargo olarak satıştadır.