Aronia Çayı nedir, Aronia Çayı nereden alınır ?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aronia Çayı Nereden ve Nasıl Satın Alınır?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aradığınız, nihayetinde bulduğunuz bu ürünü resmi satış sitemizden inceleyebilirsiniz. Ürün hakkında içerik bilgileri ve kullanım şekliyle ilgili bilgi edindikten sonra sitemizin satış politikalarını öğrenebilirsiniz. Satın almak için sipariş formu hazırlayarak işlemlerinizi başlatabilirsiniz. Formda iletişim bilgileriniz, hangi üründen ne kadar satın almak istediğiniz bilgileri yer almalıdır. Buna göre hazırlanacak olan paketiniz kargo şirketiyle yola çıkar ve en kısa sürede elinize ulaşır. Teslimatınızı sorunsuz bir biçimde gerçekleştirip ödemenizi de yaptıktan sonra ürüne tam olarak sahip olabilirsiniz. Orijinal ürün ve ya istediğiniz sayıya göre ürünleriniz size teslim edilmektedir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sipariş Formu Hazırlama

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Resmi satış sitemizin kolay ve hızlı adımlarının en başında ürün talep formu hazırlama kısmı vardır. Bu aşamada ad, soyad, adres verileriniz doğru ve eksiksiz olarak girilmelidir. Bu adımda kargo şirketini de kendiniz belirleyerek işaretleyebilirsiniz. Aynı şekilde ödeme tipinizi de burada işaretleyerek bize iletebilirsiniz. Son olarak bilgilerinizi onaylayacağınız sipariş ver butonuna tıklayarak işleminizi tamamlayabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

Kargo Süreci

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Paketleme servisine sipariş formundaki bilgileriniz iletilir. Özenle hazırlanan paketiniz kargo şirketine teslim edilir. Başlayan süreç bir ile iki iş günü içinde kapınızda teslimat ile sonlanır. MNG Kargo, PTT Kargo, Aras Kargo firmalarının güvencesiyle ürün siparişiniz adresinizde sadece size teslim edilir.

 

 

 

 

 

 

Ödeme Alternatifleri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Seçtiğiniz ürün sayısı kadar ödeme yapmanız gerekmektedir. Bunun için güncel fiyat listemizden bilgi edinebilirsiniz. Kapıda ödeme yöntemi en çok kullanılan alternatiftir. Paketiniz size verilirken nakit para ve yas kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz. Online olarak ise havale ve ya EFT de yapabilirsiniz.

 

 

 

 

Bileşenleri Nelerdir?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ürün bileşenleri içinde antioksidanlar, Aronya ekstresi, vitaminler ve mineraller sayılabilmektedir. Tamamen bitkisel bir muhteviyatı olan ürün hologram etiketli olarak yani orijinal kutusu ile elinize ulaşır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nasıl Kullanmalıyım?

 

 

 

 

 

 

 

 

Kahvaltıdan önce bir bardak sıcak suyun içine bir şase ürün koyup iyice karıştıktan sonra tüketebilirsiniz.

 

 

 

Fiyatlar

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1 adet ürün 89 tl + ücretsiz kargo, 2 adet 159 tl + ücretsiz kargo, 3 adet 199 tl + ücretsiz kargodur.